Aktualności


03 sie 2023

II generacja produktów Avimedica!


Szanowni Państwo,
stały rozwój i doskonalenie naszej oferty to jedna z głównych strategii działania firmy Avimedica. Nie zamierzamy stale zwiększać liczby dostępnych produktów, ponieważ trudno jest zarekomendować na takiej podstawie racjonalny program ich stosowania. Dlatego doskonalimy i ulepszamy produkty, które mamy w swojej ofercie.
Jednym z lepiej sprzedajacych się produktów jest AviSalmotonic pozwalający na bezantybiotykową interwencję w przypadkach problemów z przewodem pokarmowym oraz chorobach wirusowych jak np. zespół choroby gołębi młodych.
AviSalmotonic drugiej generacji przygotowany jest w formie nanoemulsji, dzięki czemu o wiele łatwiej rozprowadza się wodzie. Jego wygląd i zapach jest jednak inny (barwa z brazowej, klarownej zmieniła się w nieprzejrzystą, żółtawą; zapach jest bardziej czosnkowy). Koncentracja fitoncydów i olejków eterycznych, a tym samym dawkowanie produktu pozostały bez zmian. Zmiany w wyglądzie i zapachu wynikają jedynie z zastosowania innnej technologii produkcji.
W razie pytań lub wątpliwości służymy pomocą!
W najbliższym czasie pojawią się kolejne modyfikacje wybranych produktow Avimedica, o czym będą Państwo informowani na bieżąco!
Życzymy zadowolenia ze stosowania naszych produktów.
 
Kategoria: Główna
Napisał: admin

Pozdrawiamy,

Zespół Avimedica

Poprzednia strona: Pisma przewodnie 
Następna strona: Sklep internetowy