REJESTRACJA   |  LOGOWANIE   
PRODUKTÓW W KOSZYKU: 0

Sklep internetowy


39,90 zł

AviLyte – Elektrolity + Aminokwasy + WitaminyWłaściwości i działanie: AviLyte to szybko wchłanialny z przewodu pokarmowego elektrolit. Poprzez wyrównanie gospodarki jonowej zapewnia regenerację gołębi po lotach i sytuacjach stresowych - transport, wystawy. Wzmacnia organizm gołębi i skraca okres rekonwalescencji przy biegunkach spowodowanych zatruciami, chorobami wirusowymi i bakteryjnymi. Aminokwasy, sole mineralne i witaminy zawarte w preparacie są szybko wchłaniane z przewodu pokarmowego. Dzięki temu zapewniają błyskawiczny powrót do formy, regenerację gołębi po lotach, a poprzez wyrównanie gospodarki wodno – elektrolitowej wzmacniają organizm gołębi i zapobiegają odwodnieniu. Zawarte w AviLyte cukry proste w łatwy sposób wchłaniają się z przewodu pokarmowego do krwi, dostarczając gołębiom wyczerpanym lotami, transportem na wystawy lub chorobami przebiegającymi z biegunką dużą dawkę energii.Wskazania do stosowania: Wspomaganie organizmu gołębi w sytuacjach odwodnienia i utraty elektrolitów: biegunki tła bakteryjnego (kolibakterioza, salmoneloza), zakażenia wirusowe przebiegające z uszkodzeniem nerek (paramyksowiroza); jako uzupełnienie elektrolitów w sytuacjach wzmożonego wysiłku i stresu (loty konkursowe, transport na loty i wystawy). Wspomagająco w trakcie wysokich temperatur oraz w celu uzupełnienia pierwiastków śladowych w organizmie w sytuacjach większego ich zapotrzebowania (nieśność, odchów piskląt, pierzenie).

Dawkowanie:
Przy biegunkach: 20ml/1l wraz z preparatem AviCid. Wspomaganie przy paramyksowirozie: 15ml/1l wraz z preparatami AviLiv i AviMune. W trakcie lotów konkursowych: 10ml/1l w dniu koszowania rano, 20ml/1l w dniu powrotu z lotu. W trakcie upałów: 20ml/1l wraz z preparatem AviPul lub AviPul krótkodziobe.

Skład:
dekstroza, chlorek sodu, chlorek wapnia, chlorek potasu, chlorek magnezu, cytrynian sodu, octan sodu, wit. E, wit. C, wit. B12, wit. B1, wit. B2, wit. B3, wit. B6, wit. K3, L-Lizyna , siarczan kobaltu, siarczan miedzi.

Poprzednia strona: Promocje 
Następna strona: Rejestracja