REJESTRACJA   |  LOGOWANIE   
PRODUKTÓW W KOSZYKU: 0

Sklep internetowy


50,50 zł

Właściwości i działanie:

AviPen to precyzyjnie zbilansowana mieszanka paszowa przeznaczona dla gołębi wszystkich ras na okres pierzenia. Zawarty w preparacie dimetylosulfon jest jednym z najlepszych źródeł organicznej siarki. Zarówno aminokwasy egzogenne (metionina) jak i organiczna siarka są niezbędne do budowy mocnego pióra. Dodatkowo preparat zawiera duże stężenie mikroelementów (w tym cynku), witamin (w tym H i A), które są niezbędne w procesach powstawania wytworów skórnych w tym piór. Ponadto produkt wzbogacony jest choliną usprawniającą pracę wątroby w trakcie pierzenia.

Wskazania do stosowania:

Jako uzupełnienie paszy bytowej w okresie jesiennego pierzenia, oraz opierzania się ptaków młodych. W celu uzyskania lepszych efektów preparat powinien być podawany razem z zestawem olejów AviOil oraz tonikiem wątrobowym AviLiv.

Dawkowanie:

W okresie pierzenia:  4 mL/ 1 L wody lub 5-6 mL/ 1 kg karmy 3x w tygodniu. W przypadku podawania z karmą należy uwzględnić stosowanie preparatu AviOil w inne dni niż AviPen liquid.

Skład:                                                                                                                                                                                                                                                                                           dimetylosulfon, glikol monopropylenowy, wit. A, wit. K3, wit. C, wit. B2, wit. B5, wit. B12, wit. H, cholina, cynk, metionina.

 


Poprzednia strona: Aktualności 
Następna strona: Rejestracja