REJESTRACJA   |  LOGOWANIE   
PRODUKTÓW W KOSZYKU: 0

Sklep internetowy


Chwilowy brak!
47,50 zł

AviPul – wspomaga oczyszczanie dróg oddechowychWłaściwości i działanie: AviPul to specjalistyczny preparat tonizujący drogi oddechowe gołębi sportowych. Zawarte w nim ekstrakty roślinne zawierające m.in. tymol i karwakol pobudzając ruch rzęsek oraz wydzielanie surfaktantu działają wykrztuśnie, ponadto wykazują działanie przeciwzapalne oraz przeciwbakteryjne, co ułatwia leczenie infekcji układu oddechowego. Dodatkowo zawarta w preparacie wit. A wspomaga procesy regeneracji błon śluzowych dróg oddechowych, a wit. C wpływa na procesy odpornościowe organizmu. Olejki eteryczne z mięty i eukaliptusa udrożniają przewody nosowe oraz działają tonizująco na układ pokarmowy. W upalne dni AviPul chroni śluzówkę dróg oddechowych przed nadmiernym wysuszeniem. W trakcie ciężkiego lotu preparat zapobiega obsychaniu śluzu w jamie dziobowej i tworzeniu się w niej biało-żółtych nalotów.

Wskazania do stosowania: Wspomagająco w leczeniu antybiotykowym infekcji dróg oddechowych (katar zakaźny, mykoplazmoza, ornitoza), ułatwienie odkrztuszania zalegającej wydzieliny, oczyszczanie dróg oddechowych po okresie zimowym, wspomagająco w trakcie upałów oraz w celu oczyszczania dróg oddechowych w okresie lotów konkursowych.
Dawkowanie: W okresie lotowym: 2ml/1l w drugim dniu po locie oraz dzień przed lotem (wieczorem). W trakcie upałów: 2ml/20 gołębi w takiej ilości wody, jaką piją w ciągu doby oraz jako zamgławianie gołębnika w dawce 20ml/1l ciepłej wody. Zamgławianie pomieszczeń można stosować również w dniu powrotu z lotu. Wspomagająco w antybiotykoterapii chorób układu oddechowego: 2,5ml/1l przez cały okres podawania antybiotyku wraz z preparatem AviFungal. Oczyszczanie po zimie: 2ml/1l 3x w tygodniu.
Skład: wyciąg z ziół (Althaea officinalis, Pimpinella anisum, Pinus sylvestris, Plantago lanceolata, Thymus vulgaris, Tussiflago farfara), naturalny olejek eteryczny z eukaliptusa, naturalny olejek eteryczny z mięty pieprzowej, kwas cytrynowy, wit. A, wit. C, glikol propylenowy, sorbitol.

UWAGA! Przechowywać w temperaturze pokojowej w ciemnym miejscu. Przed użyciem dobrze wstrząsnąć. Obecny w preparacie osad jest zjawiskiem naturalnym.

Poprzednia strona: Promocje 
Następna strona: Rejestracja