REJESTRACJA   |  LOGOWANIE   
PRODUKTÓW W KOSZYKU: 0

Sklep internetowy


60,40 zł

Właściwości i działanie:
AviBooster to specjalistyczny preparat będący kompozycją ziół oraz substancji wpływających dodatnio na kondycję ptaków. Zawarta w preparacie L-karnityna pozwala na uwolnienie dodatkowej energii zgromadzonej w postaci tłuszczu, magnez jest pierwiastkiem niezbędnym w prawidłowym funkcjonowaniu tkanki mięśniowej, witaminy z grupy B są katalizatorem wielu reakcji chemicznych w metabolizmie białek i węglowodanów, a także biorą udział w powstawaniu czerwonych krwinek. Ekstrakty roślinne zawarte w preparacie tonizują pracę przewodu pokarmowego, oraz wpływają dodatnio na smakowitość paszy.
Wskazania do stosowania:
W trakcie treningów w celu pobudzenia ptaków do latania i przyspieszenia spalania tkanki tłuszczowej nagromadzonej po zimowym odpoczynku. Przed sezonem lotowym w celu wytworzenia „formy” oraz w trakcie sezonu lotowego w celu wspomagania wytrzymałości gołębi podczas lotów konkursowych na średnich i długich dystansach.
Stosowanie:
Treningi i budowanie formy lotowej: 3ml/ 1L wody lub 3ml + 12 ml wody zmieszane z 700g karmy dzień przed planowanym treningiem. Loty do 300 km: 5ml/ 1L wody lub 5ml + 10 ml wody zmieszane z 700g karmy. Podawać dzień przed lotem. Loty powyżej 300 km: 7ml/ 1L wody lub 7ml + 8 ml wody zmieszane z 700g karmy. Podawać 1-2 dni przed lotem, i dzień po powrocie z lotu.
W przypadku podawania z wodą produkt musi być pobrany przez ptaki w ciągu godziny!
W przypadku stosowania po powrocie z lotu ptakom należy podać AviRegener lub AviRegener liquid.
Skład:
L-karnityna, wit. B12, wit. B, wit. C, magnez, potas, wyciąg z ziół (Carum carvi , Cinnamonum verum, Curcuma longa, Echinacea purpurea, Mentha piperita, Origanum vulgare, Panax ginseng, Pimpinella anisum, Rosmarinus officinalis, Salvia officinalis, Thymus vulgaris, Urtica doica, Zingiber officinale.
 
Prosimy o kontakt przed dokonaniem przeleweu w celu ustalenia dostępności produktu.
                 

Poprzednia strona: Promocje 
Następna strona: Rejestracja