REJESTRACJA   |  LOGOWANIE   
PRODUKTÓW W KOSZYKU: 0

Sklep internetowy


43,60 zł

AviOil plus – Kwasy omega-3, omega-6, omega-9 i lecytyna

Właściwości i działanie:

AviOil plus to mieszanina 6-ciu olejów pochodzenia zwierzęcego i roślinnego. Zawarty w preparacie tran produkowany jest wyłącznie z ryb morskich (łosoś, dorsz, makrela) i jest źródłem cennych składników odżywczych takich jak niewystępujące w olejach roślinnych Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe (NNKT) oraz witaminy rozpuszczalne w tłuszczach (A, D3, E, K). Warto podkreślić, że NNKT (Ω-3, Ω-6, Ω-9) muszą być dostarczone organizmom gołębi z karmą, ponieważ nie potrafią one same ich syntetyzować. Z kolei obecny w preparacie olej sojowy jest bogatym źródłem lecytyny, co zdecydowanie poprawia koncentrację gołębi pocztowych. AviOil plus jest doskonałym komponentem do natłuszczania karmy, poprawia jej wartość energetyczną oraz smakowitość. Warto pamiętać, że energia gołębia na krótki lot czerpana jest z węglowodanów, natomiast podczas długotrwałego wysiłku (loty powyżej 450 km) po wyczerpaniu rezerw cukrowych gołębie czerpią energię właśnie z tłuszczy. Dodatkowo preparat bardzo dobrze działa na skórę i jej wytwory, w związku z tym jest doskonałym dodatkiem paszowym na okres pierzenia.
 
Wskazania: W sezonie lotowym, jako dodatkowe źródło energii dla gołębi biorących udział w długich lub ciężkich lotach konkursowych. Wspomagająco w okresie pierzenia, w okresie składania jaj oraz w okresie odchowu piskląt.
 
Stosowanie: W okresie lotowym: 1 dzień przed lotem, wieczorem 4ml/1 kg karmy. Przed spodziewanym ciężkim lotem preparat można podać rano i wieczorem. W okresie przygotowań do rozpłodu i wychowu młódków: 5ml/1 kg 2x w tygodniu. W okresie pierzenia: 4-5 ml/1 kg karmy 3x w tygodniu.
 
Skład:
tran z ryb morskich, olej sojowy, olej arachidowy, olej konopny, olej lniany, olej słonecznikowy.
Kompozycja olejów zawiera Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe (Ω-3: linolenowy, eikozapentaenowy,dokozaheksaenowy; Ω-6: arachidonowy, linolowy, linolelonwy; Ω-9: oleinowy) oraz naturalną lecytynę sojową.

Poprzednia strona: Promocje 
Następna strona: Rejestracja