REJESTRACJA   |  LOGOWANIE   
PRODUKTÓW W KOSZYKU: 0

Sklep internetowy


40,90 zł

AviFerr - multiwitamina z żelazem; wspomaga tworzenie czerwonych krwinekWłaściwości i działanie:
AviFerr to precyzyjnie zbilansowany preparat przeznaczony dla gołębi sportowych oraz piskląt. Preparat pobudza układ krwiotwórczy do syntezy hemoglobiny zwiększając tym samym udział czerwonych krwinek, co dodatnio wpływa na wymianę gazową w płucach i zapewnia lepsze utlenowanie krwi. Dodatkowo preparat stymuluje procesy energetyczne, metabolizm tłuszczów i węglowodanów oraz syntezę białek, co dodatnio wpływa na wzrost i rozwój piskląt.
Wskazania do stosowania:
Wspomaganie organizmu gołębi w okresie intensywnych lotów konkursowych i wiosennych treningów, w okresie rozrodu, pierzenia oraz w chorobach zakaźnych jako immunostymulator wraz z preparatem AviMune.

Dawkowanie:
W trakcie lotów konkursowych: 2,5-3ml/1l w połowie tygodnia lotowego. Podawać co 2 tygodnie. W trakcie lęgów: 4ml/1l 3x w tygodniu. W okresie pierzenia: 2,5ml/1l 1x w tygodniu.

Skład:
siarczan żelaza, siarczan manganu, siarczan kobaltu, siarczan miedzi, wit. B12, wit. B1, wit. B2, wit. B3, wit. B6, wit. K3, L-Lizyna, metionina, L-karnityna, glukoza, glikol propylenowy.

UWAGA! Przechowywać w temperaturze pokojowej w ciemnym miejscu. Przed użyciem dobrze wstrząsnąć. Obecny w preparacie osad jest zjawiskiem naturalnym.


Poprzednia strona: Promocje 
Następna strona: Rejestracja