REJESTRACJA   |  LOGOWANIE   
PRODUKTÓW W KOSZYKU: 0

Sklep internetowy


70,40 zł

AviRegener - szybka odbudowa między lotami

Właściwości i działanie: AviRegener to kompozycja aminokwasów, witamin i węglowodanów przeznaczona do szybkiej odbudowy tkanki mięśniowej gołębi sportowych. Zawarty w preparacie izolat białka zawiera liczne aminokwasy, w tym rozgałęzione, które stanowią łatwo przyswajalny budulec białek tworzących mięśnie. Zawarte w preparacie witaminy z grupy B są naturalnymi katalizatorami wielu szlaków w organizmie, w tym również szlaków budowy białek. Z kolei witamina C oraz E należą do naturalnych antyoksydantów, wyłapujących wolne rodniki i zapobiegających procesom degradacji tkanek organizmu.

Zawarte w preparacie proste węglowodany stanowią dodatkowe źródło energii dla zachodzących przemian anabolicznych. Warto pamiętać, że przemiany aminokwasów zachodzą w wątrobie, dlatego wraz z preparatem AviRegener powinien być stosowany AviLiv.

Wskazania do stosowania:
W sezonie lotowym w celu szybkiej odbudowy po powrocie z lotu konkursowego. Preparat można zastosować również dzień przed lotem jako dodatkowe źródło energii. Produkt może być także stosowany w okresie odchowu młódków oraz rekonwalescencji ptaków wyniszczonych chorobami zakaźnymi i inwazyjnymi.

Dawkowanie:
W sezonie lotowym: 10g/20 gołębi z karmą 1 dzień po powrocie z lotu (obydwa karmienia). Po wyjątkowo ciężkim locie, kiedy ptaki utracą dużo masy ciała preparat można podać przez 2 kolejne dni po powrocie z lotu w tej samej dawce. Jako nośnik na karmę użyć preparatu AviLiv. W okresie wychowu młodych: 10g/20 gołębi 2x w tygodniu wraz z preparatem AviOil. Gołębiom wyniszczonym w trakcie rekonwalescencji po chorobach: 10g/20 gołębi z karmą przez 4 kolejne dni wraz z preparatem AviLiv.

Poprzednia strona: Aktualności 
Następna strona: Rejestracja