REJESTRACJA   |  LOGOWANIE   
PRODUKTÓW W KOSZYKU: 0

Sklep internetowy


25,70 zł

AviPower – Energia na lotyWłaściwości i działanie: AviPower to kompozycja witamin i łatwo wchłanialnych węglowodanów. Cukry stanowią główne źródło energii na loty krótkodystansowe oraz pierwszą rezerwę energetyczną w lotach długodystansowych. Po ich wyczerpaniu gołębie wykorzystują rezerwy energetyczne zgromadzone w tłuszczach. Zawarte w preparacie witaminy z grupy B są naturalnymi katalizatorami wielu szlaków w organizmie w tym również szlaków anabolicznych w przemianach energetycznych. Z kolei witamina C należy do naturalnych antyoksydantów, wyłapujących wolne rodniki i zapobiegających procesom degradacji tkanek organizmu. Ptaki potrafią syntetyzować witaminę C w organizmie jednak podczas stresu jaki towarzyszy lotom konkursowym oraz upałów zapotrzebowanie na nią wzrasta.Wskazania do stosowania:
W sezonie lotowym w celu zapewnienia dodatkowego źródła energii przed lotami krótkodystansowymi. Przed lotami długodystansowymi produkt należy podawać łącznie z kompozycją olejów AviOil. Preparat można stosować również w trakcie upałów wraz z preparatem AviPul i AviPul krótkodziobe oraz przed transportem na wystawy gołębi ozdobnych.

Dawkowanie:
W sezonie lotowym: Przed lotem krótkim: 1-2g/1kg karmy zwilżonej jogurtem. Przed lotem długim: 1-2g/1kg karmy zwilżonej preparatem AviOil. W trakcie upałów: 2-4g/1L wody wraz z preparatem Avipul lub Avipul krótkodziobe.

Skład:
glukoza, fruktoza, maltodekstryna, wit. E, wit. C, wit. K, wit. B1, wit. B2, wit. B6, wit. B12, wit. H, wit. PP.
 
Prosimy o kontakt przed dokonaniem przelewu w celu ustalenia dostępności produktu.

Poprzednia strona: Promocje 
Następna strona: Rejestracja